Bugun...


Büyük Fuatpaşa Orta Öğrenim Okulunda Mezuniyet Coşkusu
Gaziosmanpaşa Büyük Fuatpaşa Orta Öğreni sınıflarında Mezuniyet coşkusu yaşanıyor

Büyük Fuatpaşa Orta Öğrenim Okulunda Mezuniyet Coşkusu
+ -

Her yıl olduğu gibi ilk okulların orta öğretim sınıfları mezunlarını vermeye devam ediyor. Bu senede Büyük Fuatpaşa Orta Öğretim Okulunda 4 sınıf mezun olmanın heyecanını ve coşkusunu eylenerek ve okul tarafından düzenlenen bir törenle kutladılar.

Büyük Fuatpaşa Orta Öğretim de düzenlenen törende öncelikle mezunlar adına bir konuşmalar yapıldı daha sonra BAYRAK VE FLAMA devir teslim töreni yapılarak program devam etti.

Törende her sınıf öğretmeni öğrencilerine mezuniyet anısına sertifikalarını vererek eğitim hayatlarında ve yaşamlarında başarılar diledi.

8. B Sınıfı adına sertifika dağıtan Sınıf Öğretmeni Atike Ay kısa bir konuşma yaparak sizlerle 4 uzun yıl beraber geçirdik kimi zaman üzüldük kimi zaman sevindik acısıyla tatlısıyla uzun bir zaman birlikte olduk sizlere bu gün burada mesuniyet belgeniz olan bu sertifikaları verirken sizler adına çok mutluyum kendim adına ise üzgünümsizleri kendi oğlum gibi sevmiştim ayrılık acı gelecek ama biliyorum ki sizler geleceğe emin adımlar ile yürüyüp ülkesine ve milletine faydalı bireyler olacaksınız bundan dolayıda sizlerle gurur duyuyorum, sizlere gelecekteki eğitim hayatınızda ve yaşmınızda başarılar dilerim dedi ve sertifikalarını dahıttı.

En son olarakta kep atma töreni yapılarak program bitti öğretmen ve öğrenciler hatıra fotoğrafları çektirdiler.

Haber-Foto: Yalçın Arıcı
Bu haber 1286 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI