Gaziosmanpaşa Vitamin Deposuna Kavuştu

Gaziosmanpaşa Vitamin Büfe yeni yerinde açılışını yaparak Hizmete Girdi

Gaziosmanpaşa Vitamin Deposuna Kavuştu

Gaziosmanpaşa Vitamin Büfe yeni yerinde açılışını yaparak Hizmete Girdi

Gaziosmanpaşa Vitamin Deposuna Kavuştu
Editor: YALÇIN ARICI
08 Haziran 2017 - 16:13

Gaziosmanpaşa Paşa Döner işletmecisi Cüneyt Yıldız vitamin deposu' nun açılışında yaptığı konuşmasında şunları söyle dedi, Hepinizin bildiği gibi ilçemizde uzun zamandır bir işletmemiz bulunmaka’ dır fakat ilçemizde bir şeylerin eksik olduğunu fark ettim ne olabilir diye düşünürken Vitamin deposunun eksik olduğunu gördüm dedi.

Yıldız bizler için önemli olan halkımızın sağlığıdır genelde bizler sağlıklı beslenmeyi pek beceremeyiz bu gün açılışını yaptığımız vitamin depomuz ile halkımızın sağlıklı ve dengeli beslenmesine’ de yardımcı olacağımızı ümit ediyorum dedi.

Yıldız İlçemizde bir sürü işletme mevcut ama bizlerin en çok ihtiyacı olan vitamin deposu eksikti, Bir karar alıp ilçemizin eksiği olan vitamin deposunu ilçemize kazandırmak istedim ve bu gün burada siz değerli dostlarımız, bizleri seven arkadaşlarımız ve ilçe halkımız ile Cenabı Allahın izni ile vitamin depomuzun açılışını yapmaktan gurur duyuyorum halkımıza hayırlı olmasını dilerim dedi.

Gop Vitamin Deposunun açılışı kuranı kerim okuması ile beraber kurdele kesimi ile yapılarak devam etti.

Gop Vtamin Deposunun açılışına ilçe halkı yoğun ilgi gösterdi, ayrıca Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Beşir Açıkça, Haşhaşlar Kuyumculuğun sahibi Murat Haşhaş Sancak Vakfı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Haydar Sancak' ta katılanlar arasında olduğu gözlendi. Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta açılışa çelenk göndererek katıldı Başkan İşletme sahibi Yıldızı arayarak yoğun programım dan dolayı aranızda olamadım sizlere hayırlı işler bol kazançlar dilerim dedi.

Açılışta 1000 adet kahvaltılık sandiviç ekmek ve 1000 litre meyve suyu ücretsiz olarak halka dağıtıldı.

Haber: Yalçın Arıcı

 

Bu haber 2699 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum