ABD'Yİ PROTESTO ETMEK YETMEZ!..
Dr. Mustafa Şatıroğlu

Dr. Mustafa Şatıroğlu

ABD'Yİ PROTESTO ETMEK YETMEZ!..

25 Nisan 2021 - 14:26

BUGÜN HAYDUT SOYKIRIMCI ABD’NİN BAŞKANI TÜRK MİLLETİNİN GEÇMİŞİNE AĞIR BİR İTHAMDA BULUNDU. KIŞKIRTARAK MİLLETİMİZE EN BÜYÜK VE ALÇAK KATLİAMLARI YAPTIRDIKLARI ERMENİLERE SOYKIRIM YAPTIĞINI AÇIKLIYOR....

Kendimi bildim bileli her 24 nisan gelip çatınca acaba ne diyecek diye hop oturup hop kalkıyoruz...Artık buna tahammül edilemez ve ABD’ye gerekli cevabın verilmesi kaçınılmazdır...!
TBMM acilen olağanüstü toplanarak bütün siyasi partilerin ittifakla hazırlayıp imza edeceği bildiri ile ABD’li haydutlara hakettikleri cevabı vermek gerekir..
Ayrıca bütün STK’lar da bir araya gelmeli en sert ve açık bir beyanla protesto açıklamaları yapılmalıdırlar..

ABD ile aramızda biriken onlarca soruna ilaveten haydut ABD başkanı bu açıklamayla Türkiye’ye karşı alçakça ve net bir düşmanlık deklarasyonu açıklamıştır...
Millet olarak bu açıklama bize maalesef iyi bir ders olmalı ve artık daha çok kendimize gelmeli,titreyerek uyanmalı ve hep birlikte 7 den 70 ‘e büyük bir dayanışma ile haydutlara gereken karşılığı vermek zorundayız..

SN.CUMHURBAŞKANIMIZ;BİZ MİLLET OLARAK İNSANLIĞA VE TARİHE GEREKLİ SON SÖZÜMÜZÜ HENÜZ SÖYLEMİŞ DEĞİLİZ ifadesinin her halde zamanı gelmiştir...İşte dem bu dem zaman bu zamandır..Çok büyük bir akılla ve teenni ile planlı bir savaş vermeliyiz.Türk/Abd ilişkileri yeni bir safhaya girmiştir ve bu safhada açık ve net hesaplaşma başlayacaktır..

KARABAĞ ZAFERİ ABD İÇİN BU KARARIN ATEŞLEYİCİ BİR UNSUR OLDUĞUNU BİLELİM..Bütün Türk dünyası Türk konseyi de Türkiye ile birlikte ortak bir tavır almalıdır..Bir yandan Doğu Türkistanda Uygurlara karşı Çin soy kırımı devam ederken şimdi de ABD’nin bu tavrı milletimizin daha çok ve büyük bir uyanışına vesile olması hayırlı bir sonucun başlangıcı olacaktır İnşallah..

ASIL ENDİŞE ETTİKLERİ MESELE;KÜFÜR TEK MİLLETTİR DİYEN,DÜNYA 5 DEN BÜYÜKTÜR TEZİNİ HAYKIRAN VE İNSANLIĞIN VİJDANI OLAN BU MİLLETİN UYANIŞINDAN KORKULUYOR OLUNMASIDIR..
KORKTUKLARI BAŞLARINA GELECEKTİR İNŞALLAH...TARİHİN VE GERÇEK HAKİKATLERİN AKIŞI DURDURULAMAZ...

Hoşça kalınız...

—————————
Mustafa ŞATIROĞLU
İDE-İstanbul Düşünce Enstitüsü
Başkanı

Bu yazı 89 defa okunmuştur .

YORUMLAR

  • 0 Yorum