AK Parti Eyüpsultan Belediye Meclis Üyesi Listesi...

AK Parti Eyüpsultan İlçesi 2019 yerel seçim meclis üyesi aday listesi sonunda belli oldu..

AK Parti Eyüpsultan Belediye Meclis Üyesi Listesi...

AK Parti Eyüpsultan İlçesi 2019 yerel seçim meclis üyesi aday listesi sonunda belli oldu..

AK Parti Eyüpsultan Belediye Meclis Üyesi Listesi...
Editor: admin
20 Şubat 2019 - 01:54

EYÜP SULTAN BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ ADAY LİSTESİ

 

ASIL:

Sıra No

 

Adı ve Soyadı

Doğum Yeri - Tarihi

Öğrenim Durumu

Mesleği

1

 

ÖMER FARUK KALAYCI

SAKARYA-28.09.1979

LİSANS

AVUKAT

2

 

MEHMET ER

TOKAT-15.01.1966

LİSANS

İŞ ADAMI

3

 

SEÇKİN TURAN

İSTANBUL-05.12.1976

LİSANS

TEKSTİL

4

 

HATİCE YÜCEL

İSTANBUL-01.07.1974

LİSE

YÖNETİCİ

5

 

CEREN ÇOLAK

SİVAS-18.01.1992

LİSANS

AVUKAT

6

 

MUHAMMET ÇAKIR

RİZE-08.08.1978

LİSANS

İNŞAAT MÜHENDİSİ

7

 

SERKAN CİHAN

İSTANBUL-20.07.1977

LİSANS

İŞ ADAMI

8

 

ALİRIZA YAVUZ

GÜMÜŞHANE-20.01.1975

LİSANS

ODA BAŞKANI

9

 

CENGİZ ÇUP

RUMELİ-20.02.1969

ORTAOKUL

MUHASEBE MÜDÜRÜ

10

 

METİN ÇIRPAN

İSTANBUL -01.08.1968

ORTAOKUL

YÖNETİCİ

11

 

BAYRAM ALİ ÖZASLAN

ERZURUM-10.05.1979

LİSE

MÜTEAHHİT

12

 

ADEM UÇAR

SAMSUN-03.06.1966

ORTAOKUL

YÖNETİCİ

13

 

HÜSEYİN BİRDAL

TRABZON-23.09.1985

LİSANS

TEKSTİL MÜHENDİSİ

14

 

BAYRAM DEMİR

GÜMÜŞHANE-01.01.1973

LİSE

İŞ ADAMI

15

 

ZEHRA PURDE MUTİ

İSTANBUL)-06.03.1973

LİSE

YÖNETİCİ

16

 

BAYRAM ALİ AKYÜZ

TRABZON-08.10.1972

ÖN LİSANS

YÖNETİCİ

17

 

ABUZER KARAMAN

MALATYA-01/081974

LİSE

TEKSTİL

18

 

MEHMET YÜCEPUR

SİVAS-02.06.1964

ORTAOKUL

İŞLETME MÜDÜRÜ

19

 

MEHMET GÜNOĞLU

RİZE-26.10.1956

ORTAOKUL

GIDA İŞLEMECİSİ

20

 

SUAT YILDIRIM

ERZİNCAN-04.08.1971

LİSE

YÖNETİCİ

21

 

ABDULLAH YAZICI

SAMSUN-01.05.1963

LİSANS

İŞ ADAMI

22

 

ALİ PAKYILDIZ

İSTANBUL-02.08.1964

ORTAOKUL

KUYUMCU

23

 

SEYHAN ERGÜN

ÇORUM-15.05.1987

LİSANS

YÖNETİCİ

24

 

YAŞAR GÜZEL

DİYARBAKIR-03.04.1970

ORTAOKUL

RESTORAN MÜDÜRÜ

25

 

SENA SABİRE KOÇ

AMASYA-17.03.1976

LİSE

EĞİTİMCİ

26

 

SAİBE KARA

İSTANBUL-02.11.1975

ORTAOKUL

ÇOCUK GELİŞİMİ

27

 

VEDAT KURT

GÜMÜŞHANE-10.01.1977

LİSE

YÖNETİCİ

28

 

HIFZI DÖNMEZ

KARABÜK-25.05.1959

İLKOKUL

İŞ ADAMI

29

 

MEHMET ÖZTÜRK

AĞRI-20.05.1964

İLKOKUL

TİCARET

30

 

SABIR AÇIKEL

GİRESUN-11.08.1989

LİSE

İŞLETME SAHİBİ

31

 

HAKAN NERGİS

İSTANBUL-09.07.1991

YUKSEKLİSANS

ÖĞRETİM ÜYESİ

32

 

EMİNE ATAÇ DEMİRCAN

AKSARAY-01.03.1972

ORTAOKUL

YÖNETİCİ

33

 

YILMAZ GEMİCİ

BARTIN-13.07.1994

ORTAOKUL

GENEL MÜDÜR

 

YEDEK:

 

 

 

 

 

Sıra No

 

Adı ve Soyadı

Doğum Yeri - Tarihi

Öğrenim Durumu

Mesleği

1

 

GÖKHAN BARUT

GÜROYMAK-1988

LİSANS

İŞLETMECİ

2

 

HASAN KÖYLÜ

DEVREKANİ-1974

İLKOKUL

MÜTEAHHİT

3

 

MEHMET TUFAN KOÇAK

AKSARAY-1997

LİSE

ÖĞRENCİ

4

 

ALİ SEFER GENÇ

EMİNÖNÜ-1979

İLKOKUL

BERBER

5

 

AHMET GÖKÇE

REŞADİYE-1966

LİSANS

EMEKLİ

6

 

TAHA YASİN KIRKGÜL

KADIKÖY-1988

LİSANS

İÇ MİMAR

7

 

ALKAN CİHAN

GAZİOSMANPAŞA-1993

LİSANS

MİMAR

8

 

JALE ACAR

20/02/1971

LİSE

GENEL SEKRETER-KAMU

9

 

AHMET ERDEM

GÜVENLİ-1980

İLKOKUL

TEKSTİLCİ

10

 

AYHAN ARAÇ

FATİH-1987

LİSANS

EKONOMİST

11

 

DİNÇER BARIŞ GÜNEY

ORDU-1981

LİSANS

İŞLETMECİ

12

 

GÜLSEREN BORA

KOZLU-1951

LİSE

EMEKLİ

13

 

EYÜP İMANLI

EYÜP-1995

ÖN LİSANS

İDARİ İŞLER PERSONELİ

14

 

MÜKERREM GÜNANA

EDİRNE-1962

LİSE

SERVİS REHBERİ

15

 

MUSTAFA ŞEKER

ŞEBİNKARAHİSAR-1968

ORTAOKUL

HIRDAVATÇI

16

 

HÜLYA USTA

BOYABAT-1979

LİSANS

ÇALIŞMIYOR

17

 

MÜJGAN SARIKAYA

SİİRT-1963

LİSE

EMEKLİ

18

 

SAMET ÖZTÜRK

FATİH-1994

LİSANS

YÖNETİCİ

19

 

AYSAN ÖZTÜRK

YOLBAŞI-1971

LİSE

EV HANIMI

20

 

YAKUP BEYAZIT

REFAHİYE-1976

ORTAOKUL

OTO GALERİCİ

21

 

OKTAY KARACA

GÖRELE-1989

ÖN LİSANS

MÜTEAHHİT

22

 

HACER ATİLLA

BEYOĞLU-1989

LİSANAS

EV HANIMI

23

 

İSMAİL ÖLMEZ

TRABZON-1974

İLKOKUL

MÜTEAHHİT

24

 

RECEP BUNYAK

EYÜP-1977

LİSE

YÖNETİCİ

25

 

İSA ÇÖDEK

ÇAKMAK-1965

LİSANS

EKONOMİST

26

 

HÜSEYİN GEDİK

GAZİOSMANPAŞA-1985

LİSE

YÖNETİCİ

27

 

ABDULVAHAP YİĞİT

MALATYA-1974

ORTAOKUL

ADLİ YEDİEMİN

28

 

MEHMET KOL

TRABZON-1973

ORTAOKUL

YÖNETİCİ

29

 

MUSTAFA YILDIZ

BAKIRKÖY-1988

YÜKSEK LİSANS

DIŞ TİCARET

30

 

ÖMER BURSA

GÖYNÜCEK-1966

LİSANS

MALİ MÜŞAVİR

31

 

SEYFİ AYSEL

GÜMÜŞHANE-1977

ÖN LİSANS

MÜTEAHHİT

32

 

ŞENOL GÜNDÜZ

PERŞEMBE-1962

İLKOKUL

EMEKLİ

33

 

TUBA ŞEMŞEK

İSTANBUL-1982

LİSANS

EV HANIMI

34

 

FERDİ CİVELEK

GİRESUN-1979

LİSE

RESTORAN İŞLETMECİSİ

35

 

KORKUT GÜLMEZ

AHLAT-1978

LİSANS

MÜTEAHHİT

36

 

İSMET LAÇİN

ÇAT-1959

İLKOKUL

MÜTEAHHİT

37

 

İREM ÖZEN

İSTANBUL-1979

YÜKSEK LİSAN

İÇ MİMAR

KONTENJAN:

 

 

 

 

 

Sıra No

 

Adı ve Soyadı

Doğum Yeri - Tarihi

Öğrenim Durumu

Mesleği

1

 

AHMET HAMDİ GÜRBÜZ

ERZİNCAN-10.09.1975

LİSANS

ELEKTRİK MÜHENDİSİ

2

 

MÜRSEL TEKNECİ

GİRESUN-10.09.1976

YUKSEKLİSANS

SATIŞ MÜDÜRÜ

3

 

GÜVEN İLDİRİM

KARS-25.03.1972

LİSE

ÜRETİM MÜDÜRÜ

4

 

AYHAN UYGUR

İSTANBUL-07.09.1964

LİSE

İŞLETMECİ

 

 

Bu haber 210 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum