Çayırlı Boybeyi’nden Muhteşem Gece

Merkezi İstanbul’da olan Erzincan İli Çayırlı İlçesi Boybeyi Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin geçtiğimiz gün düzenlemiş olduğu yemekli ‘Dayanışma Gecesi’ne yoğun ilgi ve katılım oldu…

Çayırlı Boybeyi’nden Muhteşem Gece

Merkezi İstanbul’da olan Erzincan İli Çayırlı İlçesi Boybeyi Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin geçtiğimiz gün düzenlemiş olduğu yemekli ‘Dayanışma Gecesi’ne yoğun ilgi ve katılım oldu…

Çayırlı Boybeyi’nden Muhteşem Gece
Editor: admin
30 Aralık 2017 - 14:04

Açılış konuşmasını yapan Dernek Başkanı Ercan Boy, “Bizleri bu anlamlı gecemizde yalnız bırakmayan, davetimizi kırmayarak uzaktan ve yakından gelen tüm hemşehrilerimize ve konuklarımıza çok teşekkür ediyorum. Bugün burada devam etmekte olan Aşevi ve Misafirhane Projemize katkı etkinliği amacıyla geceyi düzenlemiş bulunmaktayız. Katkıda bulunan tüm dostlarıma da ayrıca çok teşekkür ediyor ve herkese iyi eğlenceler diliyorum” diye konuştu.

Daha sonra bir teşekkür konuşması yapan Başkan Boy, “17 Aralık Pazar günü akşam Salon Soy Davet Salonumuzda yapılan Boybeyi Köyü Dernek gece etkinligimize katılarak bizleri onurlandıran. Eski Çalışma Bakanı Sn.Mustafa Kul'a, Eski Disk Genel Başkanı ve İstanbul Milletvekili TERDEF Genel Başkanı Sn. Rıdvan Budak ve yönetimine  Nurtepe Cem evi Başkanı ve Dedesi Sn.Zeynel Şahan’a, çok değerli büyüğüm Sn.Av Zeynel Öztürk başkanıma, çok değerli misafirimiz 7 Renk 7 Bölge Federasyon Başkanı Ömer Erdoğan ve Damat Giyimin sahibi Hayrettin Acar beylere, değerli İş Adamı aile dostum Sanatçı Yudum hanım kardeşimin eşi Sn. Erol Koral'a, Federasyon üyesi ve değerli Gazeteci arkadaşım İstanbul GÜNDEM Gazetesi sahibi Mehmet Gülnahar’a, İş Adamı değerli Dostum Gürsel Keser kivreme ve değerli Ailesine, Hasan Aksu ve ailesine, Bakırköy Belediye meclis üyesi İsmail Taş’a Avcılar CHP Belediye meclis üyesi Hande Kantar hanımefendiye, Ayeder Dernek Başkanı Sn.Gürsel Sarımaden ve yönetimine, Ilıç Federesyon Baskanı Sn. Cahit Tatar ve yönetimine, İstanbul  Erzincanlı Dernekler Federasyonu Baskanı Sn. Süleyman Öztürk ve Yönetimine, CHP il yönetim kurulu Sn.Şahanım Meter ve eşi Munzur Meter’e. Kurum başkanlarımız Sn.Kamer Demir, Sn.Kadir Polat, Sn.Gazi Aslan, sn.İsmail Aslan, Sn.Hasan Hüseyin Türkeş Başkanlarıma, Ayrıca yakın köylerimizden Kardeş Derneklerimiz. Eşme pınar, Başköy, Toprakkale. Yesilyaka, Yaylakent, Avcıçayır, Gülalıhayık köylerimizin Değerli Başkan ve yönetim kurulu dostlarıma, arkadaşlarıma Başköy muhtarı Yılmaz Can’a, Erzincan Yerel Basın Emektar kardeşlerimize. Birbirinden Değerli Gönül dostlarım ülkemizin ve bölgemizin önemli Sanatçılarından muhteşem Sazıyla sözüyle Sn.Yudum Koral hanımefendi. Haydar Ulaş. Öznur Sulari. Aynur Güneş. Arif Kurt. Halis Aslan.Sinan, Özbey ve Sercan Direk dostlarıma, Kardeşlerime, ÇİÇEK göndererek bizleri onurlandıran Değerli dostlarımıza Katılımıyla bizleri onurlandıran ismini hatırlamadığım tüm Akrabalarıma  dostlarıma arkadaşlarıma misafirlere Boybeyi Köyü Muhtarı Halim Boy’a,  derneğimizin değerli üyelerine özellikle maddi manevî katki sunan yeğenim Ersin Boy’a herkese hepisine herbirine binlerce kez ayrı ayrı TEŞEKKÜR ediyorum. Saygılarımı sunuyorum” dedi.

Daha sonra gecede sahne alan birbirinden değerli sanatçıların söyledikleri türküler ve halaylarla coşan katılımcılar, geceden son derece memnun ayrılırken emeğe geçen herkese de teşekkür ettiler.

Haber: Mehmet Gülnahar

Bu haber 4167 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum