Samurai Spor Kulübü Ve Sporcuları Yeni Başarılara İmza Attılar

14-15 Ekim'de Sarıyer Spor Salonunda düzenlenen Kyohuskin Budokai-do Müsabakasında Samurai Spor Kulübü fırtınalar estirdi.

Samurai Spor Kulübü Ve Sporcuları Yeni Başarılara İmza Attılar

14-15 Ekim'de Sarıyer Spor Salonunda düzenlenen Kyohuskin Budokai-do Müsabakasında Samurai Spor Kulübü fırtınalar estirdi.

Samurai Spor Kulübü Ve Sporcuları Yeni Başarılara İmza Attılar
Editor: admin
24 Ekim 2017 - 14:36

Samurai Spor Kulübü Antrenörü Serhat Kahraman yaptığı açıklamada 14-15 Ekim de Sarıyer' de düzenlenen Kyohuskin Budokai-do Müsabakası bu gün sonuçlandı Kulüp olarak sporcularımız her türlü üstün performansı göstermiştir.

Bu bir spordur istenmeyen sakatlanmalar olabiliyor karşılaşmada bu sebepten dolayı Birinciliği bir puan ile kaçırdık ama bu her şeyin bitmesi anlamanı gelmez, Şimdi önümüze bakıp gelecek ay Eskişehirde yapılacak olan Türkiye şampiyonasına hazırlanıp hedefimize ulaşarak hem ilçemiz hemde kulübümüz adına büyük başarılara imza atmaktır dedi.

3.Etap Budokaido Kyokushin Lig Maçında bir çok yetenekli sporcu birincilik madalyası için mücadele etti. Samurai Spor Kulübü 15 kulüp içerisinde tam 63 puan alarak birinciliği bir puanla kaçırdı ve ikincilik kupası almayı başararak emeklerini taçlandırdı.

Antrenor Serhat Kahrıman her sporcusu için çaba göstererk bugünlere getirerek başarıdaki en önemli  paya sahip.

Dereceye giren Samurai Spor Kulübü öğrencileri; Büyük Bayanlarda Gökçe Ecem Hacıoğlu (60kg) Birinci-Gizem ELVAN Hacıoğlu (55kg)ikinci  -Sibel Aydın (50kg)ikinci. Ümit Bayanlarda Meryem Kahrıman (45kg)birinci -Merve Kahrıman (50kg) üçüncü -Zeynep Sevinç (50 kg)üçüncü -Esra

Demirel(60kg)birinci.

Ümit Erkeklerde Tahsin Can Çulfaz(45kg)ikinci Gürkan Çebi(50kg)birinci -Yasin Bozkurt(60kg)üçüncü. Genç Erkeklerde Mert Sahintürk(65kg)birinci -Yunus Emre Ekinci(70kg) ikinci E . Emir Büyükerken (75) üçüncü Büyük erkekler :Batuhan coşkun (70) 3 üçüncü Oğuzhan Arıcı (65) ikinci olarak kupayı kazandırdılar.

Birinci etap lig maçında 46 puanla ikinci olan Samurai Spor Kulübü, 2.etap maçında 73 puan alarak birincilik kupası aldı.Başarılarını her geçen gün arttırarak  devam ettiren Samurai Spor Kulübü çalışmalarını Gaziosmanpaşa'da sürdürüyor.ant Serhat kahraman sporun çoçuklar ,gençler ve büyükler için çok önemli olduğunu ifade Eti çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan korumak ve faydalı,yararlı sağlıklı olmaları için ailelerin spora yönlendirmeli konusunda başarılı olan antrenörlere emanet edilmeli

Haber- Foto: Yalçın Arıcı

Bu haber 6179 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum