Sanatçılarla Kahvaltıda Buluştu

İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar İş Adamları Derneği Sanatçılarla Gazetecileri Tereas 12 Cafe Restaurant da buluşturdu.

Sanatçılarla Kahvaltıda Buluştu

İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar İş Adamları Derneği Sanatçılarla Gazetecileri Tereas 12 Cafe Restaurant da buluşturdu.

Sanatçılarla Kahvaltıda Buluştu
Editor: YALÇIN ARICI
28 Şubat 2017 - 16:40

İstanbul İSEDERİ Genel Başkanı Mustafa Şeker, Genel Koordinatör Halil Derya Tekler, Sanatçılar Birim Başkanı  Aydın Keyf, Medya Birim Platform Başkanı Yılmaz Birinci’nin yanı sıra, Sezai Cengiz, Osman Duman, Kadın Kolları Başkanı Emine Nurcan Yaşar’ın ve diğer sektör başkanların  birlikteliğiyle organize edilen Kahvaltılı tanışma kaynaşma programı yoğun katılımla gerçekleşti.

Mustafa Topaloğlu’nun da katılması beklenen ve son anda mazeret göstererek katılmadığı programda tepki çeken Topaloğlu’nun dışında Eskimeyen Efsane Sanatçı Hakkı Bulut, Celal Yarıcı Burhan Topal, Sadegül Sayın, Dilber Doğan,Serpil Alkan, Mehmet Özçelik, Erdal Güvendi, Mehmet Gül, Rüya Eren, Ruhi Birkal, Osman Kantar, Işık Manço, Bahattin Güler, Cüneyt Şentürk, Erol Şahin, Cemal Kadir Kaya, Nizamettin Sancak, Halis Topal, Maço Kemal, Ercan Kızılkaya, Alper Özcan, gibi bir çok sanatçı ve Muharrem Erdemir, Kasım Aydın İrfan Sancaklı, Serkan Deniz, Osman Erdoğan, İbrahim Ocak, Mehmet Sarıdoğan, Hüseyin Dayıoğlu, Cengiz Erdem, Necati Güler gibi bir çok gazeteciler katıldı. Halil Deya Tekler’in sunduğu, Yılmaz Birinci’nin  selamlama konuşması ardından Aydın Keyf’in yaptığı hararetli konuşmasında Sanatçıların sorunlarına değinerek her sanatçıyı İsederi bünyesinde teşkilatlanmaya çağırdı.

İsederi Genel Başkanı Mustafa Şeker’de yaptığı anlamlı konuşmasında 34 birimden oluşan ve ileriki zamanlarda bu sayının ülke geneli 81 ilin sayısı kadar  birim oluşturmayı hedeflediklerini bu anlamlı programımıza iştirak eden tüm davetli misafirlerimize  katılımlarından ötürü teşekkür ederim dedi.

Eskimeyen Efsane Sanatçı Hakkı Bulut’  da yaptığı anlamlı konuşmasında bu kadar sanatçı dostlarla bir arada bulunmaktan büyük memnuniyet yaşadığını belirtti. programın akışı devam ederken her sanatçıya duygu ve düşüncelerini ifade etmek için mikrofon ile söz hakkı verilmesi sanatçıları sevindirdi.

Bayrampaşa & Haber İstanbulnbul Esnaf ve Sanatkarlar İş Adamları Derneği Sanatçılarla Gazetecileri Tereas 12 Cafe Restaurant da buluşturdu.

Bayrampaşa Haber

Bu haber 1075 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum